Parašykite mums Registruotiems vartotojams English version По-русски
BASEC DNV

Naujienos

Informacija apie naująjį Statybos produktų reglamentą (CPR) ir jo įtaką Jums.

Nuo 2017 m. liepos 1 dienos CPR tampa privalomu reikalavimu Europos Sąjungoje, kuris apims degumo savybes ir kitus aspektus daugeliui produktų naudojimui statybose. Tai reiškia, kad daugelis elektros laidų, kurie bus naudojami stacionariai elektros instaliacijai montuojamai  statybos objektuose bei privačiame sektoriuje, turi būti klasifikuojami ir pažymimi CE ženklu.

Nuo liepos 1 dienos Jūs galėsite įsigyti  mūsų produktus kurie bus sužymėti klasėmis nuo Dc.v. iki F.  Rengdami elektros instaliacijos projektus galėsite pasirinkti mūsų gaminius atitinkančius EĮĮT reikalavimus, apibrėžiančius laidų ir kabelių degumo klases pagal CPR reikalavimus.

Visi tiekėjai turi pateikti Eksploatacinių statybų deklaracijas (DoP), kurios bus pristatomos su svarbia informacija apie laidus, pavyzdžiui kaip gamintojo vardą, produkto rūšį ir klasę. Taigi, tai yra esminis klausimas ko yra tikimasi iš laidų tiekėjų – be DoP Jūs negalite būti įsitikinę, kad Jūs perkate CPR atitinkančią produkciją.

Didelė dalis AB ,,Lietkabelis“ produkcijos nuo liepos 1 dienos atitiks visus anksčiau išvardintus reikalavimus. Tai užtikrins, kad Jūs nuo tos dienos visada būsite informuoti apie produktą kurį Jūs perkate.