Parašykite mums Registruotiems vartotojams English version По-русски
BASEC DNV

Kokybė ir socialinė atsakomybė

AB „Lietkabelis“ savo veikloje vadovaujasi verslo etikos ir socialinės atsakomybės principais. Bendrovės vadovybė aktyviai dalyvauja sprendžiant Panevėžio ir Lietuvos socialines bei ekonomines problemas, ieškant partnerių, įgyvendinant projektus, suteikiančius naudą visuomenei, ir garsinant Lietuvos prekių ženklą užsienio rinkose.

AB „Lietkabelis“ – socialiai atsakingas darbdavys. Svarbus ne tik klientas, su kuriuo kuriami visapusiškai naudingi finansiniai santykiai, bet ir darbuotojas. Modernizuodama darbo vietas, organizuodama saugos darbe mokymus, vykdydama nelaimingų atsitikimų prevenciją ir skirdama lėšas asmeninėms apsaugos priemonėms, bendrovė siekia sukurti sveiką ir saugią darbo aplinką savo darbuotojams.

AB „Lietkabelis“ yra Panevėžio krepšinio komandos „Lietkabelis“ generalinė rėmėja ir džiaugiasi galėdama prisidėti prie krepšinio tradicijų puoselėjimo.

KOKYBĖS POLITIKA

AB “Lietkabelis” vadovybė sėkmingą bendrovės vystymąsi sieja su nuolat gerinama gaminamos produkcijos kokybe, patikima ir stabilia partneryste su tiekėjais ir klientais, su bendrovės darbuotojų gerovės augimu. Siekdama šių tikslų vadovybė įsipareigoja:

APLINKOS APSAUGOS POLITIKA

AB „Lietkabelis“ aplinkosauga yra viena prioritetinių sričių. Siekdama organizuoti veiklą, sukeliančią kuo mažesnį neigiamą poveikį aplinkai, vadovybė įsipareigoja:

Sertifikatai

Sertifikuotos vadybos sistemos. Produktų sertifikatai