Contact us For registered customers English version По-русски
BASEC DNVGL

Projektas LVPA-K-836-04-0029

Viešinimo pranešimas projekto Nr. 04.2.1-LVPA-K-836-04-0029 pradžioje.

AB „Lietkabelis” įgyvendina projektą „AB „Lietkabelio” investicijos į fotovoltinę elektrinę“, finansuojamą iš Europos regioninės plėtros fondo.

Projekto tikslas – įdiegti modernią  fotovoltinę saulės jėgainę ir pasigaminti  bent dalį šiuo metu perkamos elektros energijos, kas  leis sumažinti elektros energijos savikainą įmonėje ir taip padidinti įmonės veiklos efektyvumą.

Saulės elektrinė yra ergonomiška, nes ją diegiant nereikia keisti įmonėje veikiančių elektros inžinerinių sprendimų, įrangai nereikia papildomo žemės ploto, nes įmonė planuoja ją sumontuoti ant gamybinių pastatų stogų.

Projektas turės ilgalaikį efektą, nes saulės elektrinė be didelių papildomų investicijų galės būti naudojama kelis dešimtmečius. Šis projektas bus naudingas ne tik įmonei, bet ir visai šaliai, nes didės atsinaujinančių energijos išteklių dalis bendrame energijos vartojimo balanse. Projektas taip pat darys teigiamą įtaką aplinkai, nes prisidės prie gamtos saugojimo, gamtos išteklių taupymo ir oro užterštumo mažinimo.

Projekto biudžetas – 310.435,28 €, skirtas finansavimas – 155.217,64 €

 

© 1958 - 2021 AB „Lietkabelis“. All rights reserved. Created by A-GAIN